Dom

Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm

Profil firmy
Charming Tattoo Cosmetics Co., Ltd

Charming Tattoo Cosmetics Co., Ltd, założona w 2002 roku, jest profesjonalnym producentem i eksporterem, zajmującym się projektowaniem, rozwojem i produkcją makijażu permanentnego i mikrobladingu. Główne produkty: zestawy startowe PMU i Microblading, maszyny do makijażu permanentnego, igły, długopisy ręczne, jednorazowe długopisy do mikrobladełek, ostrza, pigmenty, skórki do ćwiczeń, złote zaciski do pisania, kredki do brwi, kubki z atramentem itp.

Znajdujemy się w Baiyun District, Guangzhou, Chiny z dogodnym dostępem do transportu. Zajmuje 30 minut do naszego biura. Klienci ze świata są mile widziani w naszym biurze i fabryce w celu kontroli. Wszystkie nasze produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i są bardzo cenione na wielu różnych rynkach na całym świecie. Certyfikat CE, MSDS, ResAP2008, ISO9001 może być oferowany na Twoje zaufanie.

Mamy ponad 100 pracowników, a roczna sprzedaż przekracza 4500 000 USD i obecnie eksportuje 50% naszej produkcji na całym świecie. Nasze dobrze wyposażone zaplecze i doskonała kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji pozwala nam zagwarantować całkowitą satysfakcję klienta. Podczas gdy standard branży makijażu permanentnego staje się coraz bardziej rygorystyczny, aktualizujemy naszą technologię produkcji i pakowania. Jakość i wydajność są najważniejsze.

Dzięki naszym wysokiej jakości produktom i znakomitej obsłudze klienta zyskaliśmy globalną sieć sprzedaży docierającą do Azji, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Europy, Australii, Afryki i Oceanii.

Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek z naszych produktów lub chciałbyś omówić niestandardowe zamówienie, skontaktuj się z nami. Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie udanych relacji biznesowych z klientami z całego świata w najbliższej przyszłości.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
Nasza firma została założona w 2003 roku. Mamy ponad 16 lat doświadczenia w branży produktów do makijażu permanentnego

.

Posiadamy własną markę, na przykład YD, maszynę TKL, Lushcolor półprzezroczysty, półprzezroczysty YD.

Współpracujemy z wieloma markami tatuaży w kraju i za granicą. Takich jak marka Kolorsource, jesteśmy jedynym agentem w Azji od 2005 roku, sprzedajemy pigment Kolorsource, Tag # 45, Ultra Duration i tak dalej.

Firma konsekwentnie stosuje się do "jakości najpierw, najpierw klienta, jakości usług, przestrzegania umowy", celu, z wysokiej jakości produktów, dobrej reputacji, jakości usług, produktów sprzedaje się dobrze w ponad 30 prowincjach, gminach i autonomicznych regionach i eksportowane do Stanów Zjednoczonych, Australii i Rosji oraz Brazylii, Europy i innych krajów. Z poważaniem współpracuj z krajowymi i zagranicznymi przedsiębiorcami, z korzystnymi cenami współpracą i wspólnym rozwojem, stwórz genialny!

Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm
1 2 3 4 5 6 7 8
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : LUSHCOLOR, TKL, YIDI, TAG, Kolory gwiazd, Baisidai, Merlin, Masaic, NC, ZS,

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 300-500

Rok założenia : 2003

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Maszyna do makijażu permanentnego na sprzedaż dobra jakość Maszyna do makijażu permanentnego na sprzedaż dobra jakość Maszyna do makijażu permanentnego na sprzedaż dobra jakość Maszyna do makijażu permanentnego na sprzedaż